O firmie

Betoniarstwo Smirnow sp. jawna jest firmą rodzinną działającą na rynku od 1989 r. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Ceradz Dolny w gminie Duszniki Wielkopolskie. Wytwarzamy najlepszy jakościowo beton w konkurencyjnej cenie. Zapewniamy jego dostawę za pośrednictwem własnego nowoczesnego sprzętu, a także świadczymy szereg usług związanych z betonem i stalą.

Produkujemy beton towarowy w grupach od B1,5 do B45 oraz szeroki asortyment materiałów budowlanych, takich jak bloczki żwirowo betonowe, studzienki telekomunikacyjne, słupki, krawężiki, płyty chodnikowe i obrzeża.

Ponadto w ofercie naszej firmy znajdują się materiały budowlane, takie jak cegła, siporex, porotherm, thermopor i inne. Wykonujemy wszelką zbrojeniówkę, strzemiona, kompletne zbrojenia na fundamentty itp. Oferujemy dowóz żwiru sortowanego i pospółki na zasypkę naszym transportem.

Proponujemy dodatki do betonu,które zabezpieczają beton przeciwko mrozom i zapewniają wodoszczelność. Co warte podkreślenia do produkcji betonu używany jest tylko z sortowany żwir i cement najwyższej jakości bez żadnych dodatków. Produkowany przez nas beton towarowy wykonywany jest zgodnie z normą PN-88/B-06250 i BN-78/6736-02. Posiadamy atesty na wszystkie wyroby.

Obszar naszego działania to: Poznań, Duszniki, Pobiedziska, Szamotuły, Lwówek, Grodzisk Wielkopolski. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz zawsze konkurencyjne ceny. Gwarantujemy naszym klientom pełne zadowolenie z naszych usług.